0

0

Staň se velkoobchodním partnerem oTwice.cz

Spolupráce se značkou @twinzzcz vyžaduje určitá pravidla. Těm podléhá řada věcí, které mohou a dost často jsou individuální pro daného člověka, pakliže se ho rozhodneme sponzorovat.

Ať už se jedná o základní označování na fotkách, ig stories či psané příspěvky doplněné fotkou, vždy nám jde o naprostou přirozenost.

Chtěli bychom, aby sponzorovaný člověk měl naši značku skutečně rád a dělala mu radost už jen samotná cesta na poštu k vyzvednutí zásilky Twinzz!

Víš, co tím chceme říct? Pokud máš skutečný zájem, myslíš si, že nám máš co nabídnout a měl by si být právě ty naším člověkem, napiš nám na náš email ____ a nezapomeň uvést do předmětu „spolupráce“, do emailu pak odkaz na tvůj Instagram a pár vět o sobě.

Poznámka pro Vás k osobnímu setkání s člověkem:

Existují 2 možnosti spolupráce:

První je ta, že budeš u nás modelem, jakmile přijde nová kolekce nebo kšiltovky atd. tak je potřeba ji ve studiu nafotit na web. Co na oplátku? Vždy budeš mít ty nejnovější kousky od TWINZZ, které ti padnou do oka nebo honorář. To znamená, pakliže jsi z Ostravy, je to výhodou. Zde by se jednalo o dlouhodobou spolupráci. Pokud jsi to právě ty, nebo víš o někom, dej nám vědět na help@otwice.cz nebo nám napiš na Instagram.

Druhá možnost je, pokud jsi někdo, nebo znáš někoho, koho sleduje větší počet lidí, má dosah přes sociální sítě a má zajímavé povolání, aktivity nebo sportuje. Je plný pozitivní energie, kterou dokáže přenést na své followery? Má rád/a módu a její trendy? Věnuje se zdravému životnímu stylu a cvičí? Nebo se prostě jen jedná o zajímavou pěknou kočku? Ať tak či tak, dej nám vědět na help@otwice.cz nebo na náš Instagram. A my se s ním spojíme a vymyslíme nějakou formu spolupráce, aby byla skvělá pro obě strany. A pokud to klapne, pošleme jemu/jí balíček s TWINZZ věcma. A daný člověk nás bude propagovat fotkami a storiečkami.
 

Proto se spolupracemi cílíme na lidi, kteří mají slušný dosah a hodně followers, ale nemusí to být nutně 50K a více. Rádi začneme spolupracovat se zajímavými lidmi, jenž jsou svým způsobem jedineční. Než s lidmi, jejichž IG už je jen pouhá přehlídka reklamy, protože každý den propagují 5 jiných značek.

Máte dotazy k velikostem či dostupnosti?

Neváhejte se nás zeptat, právě jsme online!

@otwicestore

Přidej se do rodiny OTWICE! Jsme oficiální distributor značek
Sprayground a TWINZZ.